Traumų išretinta CSKA ekipa krito Vitorijoje

Antrąją nesėkmęs Eurolygos „Top 16“ etape patyrė Maskvos CSKA (2-2), kuri svečiuose 71:81 (10:18, 24:16, 20:23, 17:24) neatsilaikė prieš Vitorijos „Laboral Kutxa“ (2-2).

38 mačo minutes priekyje buvo „Laboral Kutxa“, tačiau tuomet po Cory Higginso tritaškio CSKA pirmą kartą persvėrė rezultatą savo naudai (70:69).

Svarbiausiu metu iniciatyvos ėmėsi „Laboral Kutxa“ aukštaūgiai. Ioannis Bourousis pataikė iš toli, Adamas Hanga pridėjo dvitaškį ir baskai likus minutei įgijo 4 taškų persvarą (74:70).

Per likusį laiką ispanai taikliai atakavo krepšį, o emocijų nesuvaldęs Milošas Teodosičius buvo išvarytas iš mačo.

Jis susinervino po to, kai prieš jį nebuvo užfiksuota pražanga. Teisėją užsipuolęs serbas buvo nubausta technine pražanga, tačiau įžaidėjas neketino sustoti. Tik po kurio laiko ant suolo atsisėdusį krepšininką teisėjas paragino palikti aikštę, nes jam buvo skirta ir diskvalifikacinė pražanga.

Palikdamas aikštę Teodosičius neatitraukė žvilgsnio nuo teisėjo, kuris jį išvarė iš rungtynių.

Mačą dėl traumų praleido trys CSKA žaidėjai: komandos lyderis Nando De Colo ir aukštaūgiai Joelis Freelandas bei Pavelas Korobkovas.

Abi komandos pataikė po 13 baudų metimų, o CSKA įmetė vienu dvitaškiu daugiau (20-19). „Laboral Kutxa“ atsigriebė tritaškiais – ji pataikė 10 tolimų metimų iš 23, o CSKA įmetė tik 6 metimus iš 26.

„Laboral Kutxa“: Ioannis Bourousis 19 (2/3 dvit., 13 atk. kam., 30 naud. bal.), Fabienas Causeuras 15 (5/8 trit.), Darius Adamsas 13 (1/5 trit.), Tornike Šengelia 11 (6 atk. kam.).

CSKA: Milošas Teodosičius 18 (7 rez. perd.), Kyle‘as Hinesas 11 (11 atk. kam.), Cory Higginsas (3/14 metimai) ir Vitalijus Fridzonas po 10.