TEO nugalėjo Eurolygos čempionę „Spartak“

Lietuvos čempionės Vilniaus TEO krepšininkės rezultatu 72:64 (24:13, 19:12, 16:14, 13:25) nugalėjo neabejotina favorite laikytą, pastarųjų dviejų Eurolygos sezonų nugalėtoją Maskvos srities "Spartak" ekipą, rašo Krepsinis.net.

Pirmoji šiose rungtynėse taškus pelnė Jurgita Štreimikytė (2:0), tačiau jau kitos atakos metu rusės išlygino rezultatą (2:2). Netrukus lietuvės puikiai sužaidė atkarpą 11:0 ir išsiveržė į priekį (13:2). 11 taškų persvarą TEO išsaugojo iki pat kėlinuko pabaigos (24:13).

Vėliau vilnietės ėmė demonstruoti dar geresnį žaidimą. Daugiausiai Crystal Langhorne ir J.Štreimikytės pastangomis 17-ąją minutę TEO persvara buvo išaugusi net iki 18 taškų (40:22). "Spartak" ekipos žaidėjos atrodė sutrikusios ir išmuštos iš vėžių. Po pirmosios rungtynių pusės lietuvės tebepirmavo 18 taškų persvara (43:25).

Po ilgosios pertraukos "Spartak" klubas atsigavo ir ėmė mažinti lietuvių persvarą. Noel Kuin dvitaškis atotrūkį sumažino iki 11 taškų (34:45). Vis dėlto netrukus TEO vėl padidino apsukas, o kartu ir savo persvarą (59:39).

Lemiamame ketvirtyje vilnietės sensacingos pergalės iš rankų nepaleido. Po Dianos Taurasi dvitaškio komandas skyrė 13 taškų (70:57). Netrukus ta pati D.Taurasi smeigė tritaškį ir po ilgos pertraukos atotrūkis tarp ekipų buvo 10 taškų (70:60). Per likusį laiką rusės dar bandė išsigelbėti, tačiau TEO komanda atsilaikė ir iškovojo pergalę.

TEO: C.Langhorne 23 (12 atk. kam.), J.Štreimikytė 15 (7 atk. kam.), D.Staugaitienė 13 (6 atk. kam.), A.Bimbaitė 8.

"Spartak": S.Fowles 24 (11 atk. kam.), D.Taurasi 18, S.Bird 8 (7 per. kam.).

Šiame straipsnyje: krepšinisteo