TEO iškovojo trečiąją pergalę moterų Eurolygoje

Trečiąją pergalę FIBA moterų Eurolygos D grupėje iškovojo Lietuvos čempionės Vilniaus TEO krepšininkės, kurios ketvirtojo turo rungtynėse namuose rezultatu 69:43 (20:9, 26:7, 14:12, 9:15) sutriuškino Skijaus "Famila" (Italija) krepšininkes, rašo Krepsinis.net.

Aikštės šeimininkės labai sėkmingai pradėjo rungtynes ir, sužaidus tris minutes, Italijos klubas jau buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, nes TEO ekipa pirmavo 7:0. Nepaisant minutės pertraukėlės, TEO ir toliau didino persvarą, kuri, po Crystal Langhorne dvitaškio likus žaisti dvi minutes, pasiekė trylika taškų - 18:5. Iki kėlinio pabaigos vilnietėms pavyko išlaikyti dviženklį pranašumą ir po dešimties minučių TEO priekyje - 20:9.

Antrajame kėlinyje TEO ir toliau didino savo pranašumą ir, sužaidus dvi minutes, po Noel Kuin ir Gintarės Petronytės metimų, aikštės šeimininkių persvara tapo triuškinanti - 28:9. Po Aušros Bimbaitės metimo, įpusėjus antrajam kėliniui, vilniečių persvara perkopė dvidešimt taškų - 32:11. Negana to, antrojo kėlinio pabaigoje TEO persvara dar gerokai išaugo - 46:16.

Trečiajame kėlinyje aikštėje ir toliau dominavo vilnietės. Nors TEO komandai taškus rinkti sekėsi kiek sunkiau, gynyba ir toliau veikė be priekaištų. Trečiajame kėlinyje dar dviem taškais padidinusios savo pranašumą, Lietuvos čempionės triuškina varžoves 60:28.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. TEO ekipa ir toliau išlaikė didžiulę persvarą bei iškovojo pergalę rezultatu 69:43.

TEO: C.Langhorne 20 (7 atk.kam.), L.Wilson 17, D.Staugaitienė 9 (6 atk.kam.), N.Kuin 7, G.Petronytė 6 (8 atk.kam.), J.Štreimikytė 5 (11 atk.kam., 8 rez.perd.).

"Famila": N.Antibe 14, L.Macchi 6, M.Maiorano 5.

Šiame straipsnyje: krepšinisteoEurolyga