TEO Eurolygoje startavo pralaimėjimu

Moterų FIBA Eurolygos turnyrą nesėkme pradėjo Lietuvos čempionės Vilniaus TEO krepšininkės, kurios svečiuose 68:76 (21:28, 20:19, 15:10, 12:19) nusileido Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) ekipai, rašo Krepsinis.net.

Aikštės šeimininkės labai sėkmingai pradėjo rungtynes, tačiau sužaidus keturias minutes, Nevriye Yilmaz dvitaškiu padidino "Fenerbahce" persvarą iki dviženklės - 14:4. Visgi netrukus septynis taškus iš eilės pelnė TEO amerikietė Crystal Langhorne, tolimą metimą pridėjo kita legionierė Lindsey Wilson ir vilnietėms pavyko priartėti (19:22). Nepaisant to, aikštės šeimininkės laimėjo paskutinę atkarpą 6:2 ir po pirmųjų dešimties minučių Stambulo ekipa priekyje - 28:21.

Antrajame kėlinyje turkės vėl žaidė šiek tiek aktyviau ir pranašumas pasiekė devynis taškus (36:27). Nors TEO legionierių pastangomis skirtumas ir vėl buvo gerokai aptirpęs, ketvirtį dvitaškiu baigė jau minėta N.Yilmaz ir įpusėjus mačui "Fenerbahche" vis dar priekyje - 47:41.

Trečiąjį kėlinį TEO pradėjo šešių minučių spurtu 13:6 ir C.Langhorne pirmą kartą šiose rungtynėse išvedė Lietuvos čempiones į priekį - 54:53. Iki pat ketvirčio pabaigos aikštėje vyko kova taškas į tašką, o likus dešimčiai minučių iki susitikimo pabaigos aikštės šeimininkių persvara buvo vos vienas taškas - 57:56.

Lemiamą ketvirtį "Fenerbahce" pradėjo spurtu 5:0 (62:56) ir šią persvarą išsaugojo iki pat mačo pabaigos. Likus minutei iki susitikimo pabaigos, visas vilniečių pastangas įvykius  pakreipti sau naudinga linkme tritaškiu nubraukė Esmeral Tuncluer. "Fenerbahce" iškovojo pergalę rezultatu 76:68.

TEO: C.Langhorne 23 (dvitaškiai 10/14, baudos 3/3, 11 atk. kam., 3 per. kam.), A.Bimbaitė 11 (tritaškiai 2/10), N.Kuin 10 (dvitaškiai 5/8), J.Štreimikytė 9 (7 atk. kam.), L.Wilson 8 (tritaškiai 2/6), D.Staugaitienė 7.

"Fenerbahce": N.Yilmaz 18 (dvitaškiai 7/10, baudos 4/4, 7 atk. kam.), E.Tuncluer 15, N.Nevlin 12, T.Sutton-Brown ir N.Powell - po 11.

Šiame straipsnyje: krepšinisteoFIBA Eurolyga