TEO Eurolygoje patyrė antrąją nesėkmę

Antrąją nesėkmę penktose FIBA moterų Eurolygos D grupės rungtynėse patyrė Vilniaus TEO ekipa, kuri trečiadienį namuose po labai nesėkmingai sužaisto ketvirtojo kėlinio 56:64 (14:16, 17:14, 20:11, 5:23) nusileido Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) ekipai, praneša Krepsinis.net.

Aikštės šeimininkės sėkmingai pradėjo rungtynes ir po Noel Kuin metimo, sužaidus tris minutes, TEO pirmavo 6:2. Visgi Turkijos klubas atsakė atkarpa 9:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai - 11:8. Per likusį laiką "Fenerbahce" ekipa išlaikė persvarą, tačiau ji nebuvo didesnė nei trys taškai. Paskutinė vilniečių ataka pirmajame kėlinyje buvo netiksli ir po pirmųjų dešimties minučių viešnios priekyje - 16:14.

Antrajame kėlinyje, sužaidus keturias minutes, Rima Valentienė pataikė pirmą tolimą TEO ekipos metimą šiose rungtynėse ir Lietuvos čempionės įgijo keturių taškų pranašumą - 24:20. Turkės į tai atsakė atkarpa 6:0 ir Rūtenis Paulauskas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, nes "Fenerbahce" vėl persvėrė rezultatą - 26:24. Iki pat ketvirčio pabaigos komandos žaidė labai nerezultatyviai, o po dviejų kėlinių TEO priekyje vienu tašku - 31:30.

Po didžiosios pertraukos TEO varžoves pribloškė tolimų metimų serija. Per tris pirmąsias minutes aikštės šeimininkės pataikė tris tolimus metimus, laimėjo atkarpą 9:0 ir atitrūko į priekį - 42:34. Netrukus Lietuvos čempionės laimėjo dar vieną atkarpą 7:0 ir, po Gintarės Petronytės baudos metimų, įgijo rekordinę - keturiolikos taškų - persvarą - 51:37. Nors paskutinę pusės minutės atkarpą "Fenerbahce" laimėjo 4:0, po trijų kėlinių TEO pirmauja - 51:41.

Lemiamą ketvirtį Turkijos ekipa pradėjo dviejų minučių spurtu 8:0 ir iš turėtos dviženklės TEO persvaros nebeliko beveik nieko - 51:49. Įsibėgėjusios "Fenerbahce" krepšininkės nebuvo linkusios sustoti ir, įpusėjus kėliniui, Esmeral Tuncluer, po labai ilgos pertraukos, išvedė viešnias į priekį - 54:53. Nors turkių persvara buvo pasiekusi tris taškus, Diena Staugaitienė, likus žaisti tris minutes, tolimu metimu atstatė pusiausvyrą - 56:56. Visgi susitikimo pabaigoje TEO krepšininkių metimai skriejo pro šalį, o varžovės pasinaudojo vilniečių klaidomis ir iškovojo pergalę 64:56.

TEO: D.Staugaitienė (8 atk. kam.) ir N.Kuin - po 13, C.Langhorne 12 (13 atk. kam.), J.Štreimikytė 10 (10 atk. kam.), L.Wilson (dvitaškiai 1/5, tritaškiai 0/8) ir R.Valentienė - po 3, G.Petronytė 2.

"Fenerbahce": N.Yilmaz 20 (11 atk. kam.), M.Ajavon 12, E.Tuncluel 11.

Šiame straipsnyje: krepšinisteo