TEO beviltiškai pralaimėjo „Spartak“ klubui

Trečiąją nesėkmę FIBA moterų Eurolygos D grupėje patyrė Lietuvos čempionė Vilniaus TEO ekipa, kuri svečiuose net 41:85 (7:24, 11:28, 11:16, 12:17) pralaimėjo Maskvos srities "Spartak" klubui, praneša Krepsinis.net.

TEO šiose rungtynėse pataikė 2 tolimus metimus iš 21 (9,5%), 11 dvitaškių iš 42 (26,1%) bei suklydo 17 kartų.

Rungtynes tolimu metimu pradėjo Rima Valentienė, tačiau Maskvos klubas į tai atsakė spurtu 19:0 ir, likus žaisti tris minutes, aikštės šeimininkės jau turėjo triuškinančią persvarą - 19:3. TEO taškų sausrą dvitaškiu nutraukė Jurgita Štreimikytė, tačiau įsibėgėjusios "Spartak" krepšininkės nesumažino apsukų ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 24:7.

Antrajame ketvirtyje TEO bėdos nemažėjo. Maskvietės ir toliau rinko taškus, o Lietuvos čempionės vėlavo tiek puolime, tiek gynyboje. Sužaidus keturias minutes antrajame kėlinyje, Irina Osipova dvitaškiu padidino aikštės šeimininkių persvarą iki trisdešimties taškų - 43:13. Iki kėlinio pabaigos "Spartak" dar šiek tiek nutolo ir, įpusėjus mačui, triuškino vilnietes rezultatu 52:18.

Nors antroje susitikimo pusėje aikštelėje pagaliau pasirodė "Spartak" priklausanti, tačiau TEO klube rungtyniaujanti amerikietė Noel Kuin, Lietuvos čempionų nesėkmių tai nesumažino. Vilnietės ir toliau tragiškai metė tiek iš toli (1/16), tiek iš dviejų taškų zonos (8/33). Likus žaisti kiek daugiau nei minutę iki trečiojo ketvirčio pabaigos, Marina Karpunina aikštės šeimininkų persvarą padidino iki keturiasdešimties taškų - 68:28. Per likusį laiką N.Kuin pataikė vieną baudos metimą, tačiau padėties tai nepakeitė - 68:29.

Ketvirtajame kėlinyje aikštelėje nebuvo jokios intrigos. Nors aikštėje pasirodė atsarginės "Spartak" komandos krepšininkės, skirtumas ir toliau augo. Rungtynes "Spartak" laimėjo rezultatu 85:41.

"Spartak": D.Taurasi 14, L.Jackson 13, S.Fowles (9 atk. kam.) ir K.Miller - po 8, M.Karpunina, N.Vieru, T.Shchegoleva ir I.Osipova - po 7.

TEO: C.Langhorne 17 (11 atk. kam.), R.Valentienė 8 (tritaškiai 2/8), G.Petronytė 7, N.Kuin 5 (dvitaškiai 1/7), J.Štreimikytė (8 atk. kam.) ir L.Wilson (dvitaškiai 1/5, tritaškiai 0/4) - po 2.

Šiame straipsnyje: krepšinisteoEurolyga