Technologai įveikė MRU ekipą

Nerezultatyviose ir klaidų kupinose rungtynėse Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkai namuose 69:55 (13:21, 26:15, 8:5, 22:14) įveikė Mykolo Romerio universiteto (MRU) ekipą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Vilniaus, kurie, įpusėjus kėliniui, turėjo septynių taškų persvarą - 9:2. Nors po minutės pertraukėlės KTU atsakė spurtu 8:0 ir po Mykolo Mankevičiaus metimo persvėrė rezultatą savo naudai (10:9), ketvirtį sėkmingiau užbaigė Simo Buterlevičiaus vedini MRU studentai, kurie po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 21:13.

Antrąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo dar viena įspūdinga atkarpa 11:0 bei po dar vieno puikiai žaidusio M.Mankevičiaus metimo vėl persvėrė rezultatą savo naudai - 24:21. Trijų taškų persvara išsilaikė iki pat didžiosios pertraukos, todėl po dviejų kėlinių technologai priekyje - 39:36.

Trečiasis kėlinys prasidėjo labai nerezultatyviai. Ketvirčiui įpusėjus, MRU pirmavo 2:0 (39:38). Pirmieji sėkmingesnę atkarpą sužaidė KTU krepšininkai ir, po Pauliaus Gasiūno tolimo metimo, įgijo iki tol rekordinę - devynių taškų - persvarą (47:38). Nors svečiai iki trečiojo kėlinio pabaigos sugebėjo pelnyti dar tris taškus, per ketvirtį vos penketą jų surinkę MRU krepšininkai ir toliau buvo priversti vytis varžovus - 41:47.

Lemiamą ketvirtį Vitoldo Masalskio ir Henriko Giedraičio vadovaujami KTU studentai pradėjo lemiamu spurtu 8:0 ir įgijo pergalingą persvarą - 55:41. Nors per likusį laiką net trys aikštės šeimininkų krepšininkai turėjo palikti aikštelę dėl išnaudoto penkių asmeninių pražangų limito, daugybė netikslių MRU ekipos baudų metimų neleido svečiams priartėti prie varžovų. KTU laimėjo rungtynes rezultatu 69:55.

KTU: P.Gasiūnas ir E.Stanionis (8 atk. kam.) - po 14, D.Baziukas 10 (5 kl.), M.Mankevičius (12 atk. kam., 4 per. kam. 2 blk.) ir M.Šumskis (dvitaškiai 3/10) - po 9.

MRU: S.Buterlevičius 19 (dvitaškiai 1/5, tritaškiai 3/7, baudos 8/13, 7 per. kam., 6 kl.), A.Labuckas (tritaškiai 0/7, 10 atk. kam.) ir A.Lukoševičius - po 8.

Šiame straipsnyje: krepšinisLSKLKTUMRU