„Techasas“ neatsilaikė prieš Švedijos klubą

Antrąją nesėkmę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) "Iššūkio" taurės turnyro A grupėje patyrė Panevėžio "Techaso" ekipa, kuri namuose 65:78 (19:18, 11:14, 14:24, 21:22) nusileido Norčiopingo "Dolphins" (Švedija) krepšininkams, rašo Krepsinis.net.

Pergalę svečiams lėmė sėkmingai sužaistas trečiasis dvikovos kėlinys. Dešimties minučių atkarpą po didžiosios pertraukos Švedijos ekipa laimėjo 24:14 ir įgijo dvylikos taškų pranašumą - 56:44. Nepaisant visų "Techaso" krepšininkų pastangų, paskutiniame ketvirtyje skirtumo ne tik nepavyko sumažinti, bet sėkmingai mačo pabaigą sužaidę svečiai dar labiau padidino savo persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 78:65.

"Techasas": P.Staškūnas 14, A.Stašaitis ir J.Tauai - po 11, D.Boldsas 9, P.Williamsas 8 (9 atk. kam.).

"Dolphins": A.Pleickas 19, J.Kjellbomas 18 (dvitaškiai 7/11, 10 atk. kam.), F.Drains 16, K.Grantas 10.

Šiame straipsnyje: krepšinisTechasas