„Techasas“: 41 taškas per 12 minučių ir pergalė

Panevėžio „Techasui" užteko vieno kėlinio, kad ant menčių patiestų „Alytaus" komandą. Pirmosiose SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės rungtynėse aukštaičiai 87:70 nugalėjo „Alytų", rašo BasketNews.lt.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 12 minučių po Nerijaus Varnelio tritaškio alytiškiai pirmavo 59:46, bet tada visiškai sustojo. Amerikiečių vedamas Panevėžio klubas laimėjo trečio kėlinio pabaigą ir ketvirto pradžią rezultatu 15:0 ir išsiveržė į priekį - 61:59.

Komandos kelias minutes žaidė lygiai, kai kėlinio viduryje „Techasas" vėl spurtavo. Paulius Staškūnas pelnė 5 taškus iš eilės, Demarius Boldsas pridėjo dvitaškį ir panevėžiečiai įgijo dviženklę persvarą - 78:68. Dzūkams beliko kapituliuoti.

Taip Panevėžio komanda per 12 minučių surinko beveik tiek pat taškų (41), kaip per pirmas 28 minutes (46).

„Techasas": Demarius Boldsas 22, J.J.Tauai 18 (11 atk. kam.), Paulius Staškūnas ir Christopheris Hillas po 16.

„Alytus": Marius Janišius 24 (9 atk. kam.), Žydrūnas Urbonas 17, Saulius Kazevičius 13.

Šiame straipsnyje: sportaskrepšinisTechasas