„Suns“ gynėjas Bostone pelnė 70 taškų

NBA lygoje „Phoenix Suns“ (22-51) patyrė septintą pralaimėjimą iš eilės, tačiau 20-metis šios komandos gynėjas Devinas Bookeris surengė rezultatyviausią individualų sezono pasirodymą – pelnė net 70 taškų. „Suns“ išvykoje 120:130 (16:29, 27:37, 37:31, 40:33) nusileido „Boston Celtics“ (47-26).

51 tašką D.Bookeris pelnė po didžiosios pertraukos, 28 – vien per ketvirtąjį kėlinį. Net 24 taškus jis surinko baudų metimais (21/40 dvit., 4/11 trit., 24/26 baud.).

Antrą sezoną NBA lygoje žaidžiantis gynėjas iki šiol nė karto nebuvo peržengęs 40 taškų ribos (ankstesnis rekordas – 39), o per paskutinius keturis mačus iki viešnagės Bostone rinko tik po 17,0 taško.

20-metis D.Bookeris tapo vos šeštuoju žaidėju NBA istorijoje, kuriam pavyko pasiekti 70 taškų ribą per vienerias rungtynes. Iki šiol tai buvo pavykę tik Davidui Thompsonui, Davidui Robinsonui, Elginui Baylorui, Kobe Bryantui ir Wiltui Chamberlainui.

D.Bookeris surengė rezultatyviausią individualų pasirodymą NBA lygoje nuo 2006 metų, kai Kobe Brayntui buvo pavykę įmesti 81 tašką. D.Bookeris taip pat pagerino „Suns“ klubo rezultatyvumo rekordą, kuris nuo 1990 metų priklausė Tomui Chambersui (60 taškų).

„Celtics“: Isiah Thomas 34, Alas Horfordas (10 atk. kam.) ir Geraldas Greenas po 15, Kelly Olynykas ir Jae Crowderis po 13.

„Suns“: Devinas Bookeris 70, Leandro Barbosa ir Alexas Lenas po 11.

Šiame straipsnyje: Devinas BookerisNBASuns