„Sūduva“ patyrė pralaimėjimą Latvijoje

Ketvirtąją nesėkmę septintose SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) "Iššūkio" taurės turnyro B grupės rungtynėse patyrė Marijampolės "Sūduvos" ekipa, kuri svečiuose 67:74 (21:17, 8:18, 17:25, 21:14) nusileido antrąją pergalę iškovojusiai ir iš paskutinės turnyro lentelės pozicijos pakilusiai BC "Keizarmezs" ekipai iš Latvijos, rašo Krepsinis.net.

Lietuvos klubas sėkmingai pradėjo rungtynes ir pirmavo visą pirmąjį kėlinį. Vienu metu suvalkiečių persvara pasiekė šešis taškus (16:10). Visgi antrajame ketvirtyje iniciatyvą perėmė aikštės šeimininkai, kurie trijų minučių atkarpą laimėjo 10:5 ir po dviejų kėlinių pirmavo 35:29.

Antroje susitikimo pusėje Latvijos klubo pranašumas nebekėlė abejonių. Aikštės šeimininkai beveik visą laiką turėjo dviženklę persvarą, kurią suvalkiečiams pavyko šiek tiek sumažinti tik pačioje mačo pabaigoje. BC "Keizermezs" iškovojo pergalę rezultatu 74:67.

"Sūduva": D.Sabaliauskas 18, M.Kalvelis ir M.Valukonis - po 11, M.Runkauskas 8 (10 kl.).

"Keizarmezs": A.Strelnikas 17, J.Lasmanis 16, R.Strupovicas 10.

Šiame straipsnyje: krepšinisSūduva