Stambulo superklubų dvikovoje – „Fenerbahce“ triumfas

Permainingame ir įtemptame Turkijos krepšinio milžinų derbyje sunkią pergalę iškovojo Stambulo „Fenerbahce“ (6-0) ekipa.

Eurolygos „Top 16“ etape neklumpantys Željko Obradovičiaus auklėtiniai 77:73 (18:21, 17:20, 20:16, 22:16) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ (3-3) krepšininkus.

Pirmojoje rungtynių pusėje žaidimą kontroliavę „Anadolu Efes“ krepšininkai trečiojo kėlinio viduryje pirmavo 54:45, tačiau tuomet leido varžovams spurtuoti 13:3 bei persverti rezultatą – 58:57.

Ketvirtajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, o likus žaisti 2 minutes Dušano Ivkovičiaus auklėtinių deficitas vis dar buvo minimalus – 70:71.

Tuomet „Fenetbahce“ pranašumą patrigubino Bobby Dixonas, baudos metimą pridėjo Ekpe Udoh, o tritaškį prasidėjus paskutinei minutei pataikęs Melihas Mahmutoglu (77:70) galutinai nulėmė mačo baigtį.

„Anadolu Efes“: Cedi Osmanas ir Dario Šaričius po 15, Alexas Tyusas 9, Derrickas Brownas 8, Thomasas Heurtelis ir Bryantas Dunstonas (6 atk. kam.) po 7.

„Fenerbahce“: Bogdanas Bogdanovičius (6 atk. kam.) ir Ekpe Udoh po 15, Melihas Mahmutoglu 14, Bobby Dixonas 12, Luigi Datome 7, Janas Vesely 6 (7 atk. kam.).