Skaudus G. Oreliko komandos pralaimėjimas aidint sirenai

Trečiadienio vakarą pralaimėjimus FIBA Čempionų lygoje patyrė abi Lietuvos rinktinės krepšininkus turinčios ekipos. Ypač skaudiai nusileido Venecijos „Reyer“, kuriai atstovauja Gediminas Orelikas. Italijos klubas svečiuose 80:81 (18:20, 22:13, 16:23, 24:25) krito prieš Madrido „Estudiantes“.

Pergalę šiame mače šeimininkams lėmė Sylveno Landesbergo tritaškis paskutinę dvikovos sekundę.

G.Orelikas žaidė 26 minutes, per kurias pelnė 15 taškų (1/3 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 1/1 baudų metimų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, du kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Zeliona Guros „Stelmet“ su Martynu Gecevičiumi savo aikštėje 82:88 (23:30, 22:25, 22:16, 15:17) nusileido Nymburko ČEZ.

Lietuvis žaidė 27 minutes ir pelnė 10 taškų (0/1 dvitaškių 3/6 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo bei prasižengė.