S.Jasaičio klubas patyrė pirmąją nesėkmę

Labai nesėkmingai trečiąjį ketvirtį sužaidę Badalonos "DKV Joventut" klubo, kuriame rungtyniauja ir Simas Jasaitis, krepšininkai ketvirtadienį ULEB Eurolygos C grupės antrojo turo rungtynėse svečiuose 71:85 (18:17, 21:20, 12:31, 20:17) nusileido Romos "Lottomatica" ekipai ir patyrė pirmąją nesėkmę turnyre, rašo Krepsinis.net.

Pergalę Italijos sostinės klubui lėmė įspūdingai sužaistas trečiasis mačo kėlinys. Po didžiosios pertraukos, sužaidus tris minutes, "DKV Joventut" dar pirmavo keturiais taškais (43:39), tačiau penkių minučių atkarpą pralaimėjo net 4:24 ir, likus žaisti dvi minutes iki trečiojo ketvirčio pabaigos, "Lottomatica" jau priekyje - 63:47.

Paskutiniame kėlinyje Ispanų klubui pasivyti nutolusių "Lottomatica" krepšininkų nebepavyko ir aikštės šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 85:71.

22 minutes aikštelėje praleidęs S.Jasaitis pelnė 9 (tritaškiai 3/4), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir pats 3 kartus pažeidė taisykles.

"DKV Joventut": P.Mensah-Bonsu 23 (baudos 11/12, 14 atk. kam.), B.Wrightas 14, E.Hernandezas-Sonseca 11, S.Jasaitis 9.

"Lottomatica": I.Jaaberas 17, S.Bečirovičius 15, A.Hutsonas 10, R. De La Fuene 9.

Šiame straipsnyje: krepšinisJasaitis