S.Jasaičio indėlis nepadėjo „Joventut“ iškovoti pergalę

Badalonos "Joventut" ekipa, kurioje rungtyniauja Simas Jasaitis, Eurolygos rungtynėse išvykoje nusileido Berlyno "Alba" ekipai rezultatu 72:74 (19:19, 18:19, 24:18, 11:18), ra6o Krepsinis.net.

Atkakli kova vyko visų rungtynių metu, o pirmaujanti komanda nuolat keitėsi. Svečiai atitrūko trečiame kėlinuke, tačiau Vokietijos čempionai paskutiniame kėlinuke pasivijo, o lemiamomis akimirkomis buvo taiklesni bei šventė pergalę.

S.Jasaitis traukė Ispanijos komandą į priekį. Per 24 minutes jis pelnė 13 taškų (3/4 1/5 4/4), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, blokavo vieną varžovų metimą, išprovokavo keturias pražangas bei kartą pats pažeidė taisykles. Lietuvis surinko 17 naudingumo balų.

„Alba": A.Sesay 15, A.Chubb 12 (10 atk. kam.), S.Hammann, J.Jenkins, I.McElroy ir A.Nadjfeji - po 10.

„Joventut": L.Bogdanovic 21 (9 atk. kam.), S.Jasaitis 13, J.Jagla 11, B.Wright 9.