Šiauliuose „Lietuvos rytas“ iškovojo didžiausią sezono pergalę

Komandiškai žaidęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ (6-2) antrą kartą sezone peržengė 100 taškų ribą ir iškovojo šeštąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai be didesnio vargo 101:71 susidorojo su „Šiaulių“ (2-5) ekipa.

Pirmąsias šešias minutes „Šiauliai“ su „Lietuvos rytu“ žaidė apylygiai (17:17). Vis dėlto ketvirtį atkarpa 10:3 baigė vilniečiai (27:20). Antrajame kėlinyje svečiai tik dar labiau didino deficitą, kol šis pasiekė 12-os taškų ribą – 45:33.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ įjungė aukštesnę pavarą – per trečiąjį kėlinį pelnė net 34 taškus ir prieš lemiamą ketvirtį viskas jau buvo aišku (79:51). Likusios dešimt minučių tebuvo formalumas ir užtikrintą pergalę švenė vilniečiai – 101:71.

Kol kas tai didžiausia „Lietuvos ryto“ pergalė šiame LKL sezone.

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 20 (10 atk. kam.), Donatas Sabeckis 15, Nickas Zeisloftas 12.

„Lietuvos rytas“: Travisas Petersonas 17, Rokas Giedraitis 17, Mindaugas Lukauskis, Loukas Mavrokefalidis po 14, Robertas Carteris 13.