„Šiauliai“ pergale pradėjo BBL čempionatą

SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) "Elito" diviziono kovas pergalingai pradėjo "Šiaulių" krepšininkai, kurie trečiadienį namuose 89:68 (21:18, 16:19, 23:11, 29:20) įveikė Estijos čempionę Tartu "Rock" ekipą, rašo Krepsinis.net.

Aikštės šeimininkai savo pranašumą įrodė po didžiosios pertraukos, kai trečiajame kėlinyje laimėjo atkarpą 12:3 ir po Gedimino Maceinos dviejų baudos metimų įgijo devynių taškų pranašumą - 52:43. Nors "Rock" klubui ir vėl buvo pavykę sušvelninti rezultatą (48:52), "Šiauliai" ketvirčio pabaigą laimėjo 8:0 ir po trisdešimties minučių turėjo dvylikos taškų persvarą - 60:48.

Paskutiniajame kėlinyje aikštės šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 89:68.

"Šiauliai": S.Kuzminskas 19 (dvitaškiai 5/10, baudos 9/10), G.Maceina 17 (6/7 baudų), V.Stanevičius 15, G.Kadžiulis (tritaškiai 3/8) ir A.Šležas (3/4 tritaškių, 4/4 baudų) - po 13 (tritaškiai 3/8), V.Praškevičius 10, G.Vileita 2.

"Rock": T.Beardas 17 (dvitaškiai 4/6, tritaškiai 1/1, baudos 6/6, 6 atk. kam.), G.Tsintadze 15 (8 rez. perd., 7 kl.), J.Taltsas 12.

Šiame straipsnyje: sportaskrepšinisSEB BBL