„Šiauliai“ nugalėjo „Vytautą“ ir pateko į Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą

„Šiauliai“ iškovojo šeštąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate ir užsitikrino vietą SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyre.

Antano Sireikos auklėtiniai namuose 79:73 (16:13, 22:10, 21:19, 20:31) palaužė iki galo kovojusią Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipą ir pastarąją nustūmė į turnyrinės lentelės dugną.

Abi komandos rungtynes pradėjo nerezultatyviai, o po pirmojo kėlinio trijų taškų persvara pirmavo „Šiauliai“ (16:13). Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai pradėjo žaisti per priekinę liniją ir tai davė vaisių – prieš ilgąją pertrauką šiauliečiai susikrovė jau 15-os taškų pranašumą – 38:23.

Po ilgosios pertraukos „Šiauliai“ apsukų nesumažino ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 17-a taškų (59:42). Ketvirtajame kėlinyje susiėmęs „Vytautas“ buvo sumažinęs atsilikimą iki 6 taškų (71:77), tačiau pavyti varžovus laiko nepakako ir pergalę šventė „Šiauliai“ – 79:73.

Jau trečiadienį prie Prienų klubo prisijungs komandos naujokai LiAngelo ir LaMelo Ballai, kurie žais tiek LKL, tiek BBL pirmenybėse.

Likus vienam turui iki antrojo LKL rato pabaigos, jau aišku, kad būtent prieniškiai ir Kėdainių „Nevėžis“ liko už aštuntoko borto.

KMT taurės turnyro finalinis ketvertas vasario 17-18 dienomis vyks Klaipėdoje, o ketvirtfinalio susitikimai bus žaidžiami vasario 13-14 dienomis.

„Šiauliai“: L.Birutis 20, A.Urbutis 18, N.Zeisloftas 13.

„Vytautas“: R.Miniotas 16, J.Sinica ir T.Dimša po 14, E.Šeškus 11.