„Šiauliai“ Europos taurės varžybas baigė pralaimėjimu

"Šiaulių" krepšininkai antrosiose pirmojo Europos taurės turnyro atrankos etapo rungtynėse rezultatu 63:94 (18:22, 13:29, 16:26, 16:17) pralaimėjo Stambulo "Galatasaray" klubui. Primename, kad pirmojoje dvikovoje Šiauliuose komandos sužaidė lygiosiomis (73:73), rašo Krepsinis.net.

Pirmajame kėlinyje vyko lygi kova. Pirmuosius taškus "Šiaulių" klubui pelnė Virginijus Praškevičius (2:0), tačiau netrukus šeimininkai persvėrė rezultatą (4:2). Šiauliečiai stengėsi žaibiškai rengti greitas atakas ir jų dėka lygindavo rezultatą. Visgi bent šiek tiek išsiveržti į priekį "Galatasaray" ekipai pavyko puikios kovos dėl kamuolių dėka. Po pirmojo kėlinuko turkai pirmavo vos 4 taškais (22:18).

Vėliau "Galatasaray" klubas pradėjo tritaškių šou. Stambulo komanda pataikė keturis tolimus metimus iš eilės ir išsiveržė į priekį 11 taškų persvara (34:23). Netrukus lietuviai kiek stabilizavo situaciją, tačiau neilgam. Turkai visiškai perėmė iniciatyvą ir ėmė triuškinti šiauliečius. Iki kėlinuko pabaigos šeimininkų persvara išaugo iki 20 taškų (51:31).

Po ilgosios pertraukos "Šiaulių" žaidimas ir toliau atrodė blankiai. "Galatasaray" klubas stengėsi dažnai rengti greitas atakas, po kurių nesunkiai pelnydavo taškus. Po Antonio Graveso tritaškio turkų persvara išaugo net iki 30 taškų (68:38). Netrukus Stambulo klubas spurtavo 13:0 (73:38). Prieš ketvirtąjį kėlinuką jokios intrigos nebebuvo (77:47).

Per paskutiniąsias dešimt minučių abi komandos žaidė pakankamai ramiai, nes nugalėtojas jau buvo aiškus. "Šiauliai" kiek pagerino savo žaidimą, tačiau ryškiau sumažinti atotrūkį jiems nepavyko.

"Galatasaray": M.Gurovičius 20, H.Besokas 18 (6 atk. kam.), D.Milojevičius 12 (14 atk. kam.), A.Gravesas (6 rez. perd.) ir A.Žižičius (5 atk. kam.) - po 10.

"Šiauliai": G.Kadžiulis 13, A.Šležas 12, S.Kuzminskas ir V.Stanevičius - po 8.