„Šiauliai“ beviltiškai pralaimėjo Kipre

Beviltiška nesėkme Kipre Europos "Iššūkio" taurės turnyro D grupės kovas pradėjo "Šiaulių" klubas, kuris net 76:102 (17:19, 16:31, 24:28, 19:24) pralaimėjo Limasolio AEL komandai, rašo Krepsinis.net.

"Šiaulių" klubui šioje dvikovoje negalėjo padėti traumas patyrę Gediminas Maceina ir Andrius Šležas.

Nors susitikimą dvitaškiu pradėjo Virginijus Praškevičius, aikštės šeimininkai į tai atsakė atkarpa 7:0 ir, sužaidus tris minutes, po buvusio Vilniaus "Lietuvos ryto" puolėjo Hario Mujezinovičiaus metimo, išsiveržė į priekį - 7:2. Visgi šiauliečiai nesutriko ir, įpusėjus kėliniui, V.Praškevičius tritaškiu vėl atstatė svečių pranašumą - 10:9. Iki ketvirčio pabaigos aikštelėje vyko kova taškas į tašką, o po pirmųjų dešimties minučių "Šiauliai" atsilieka - 17:19.

Antrajame ketvirtyje iniciatyvą perėmė aikštelės šeimininkai, kurie po truputį didino pranašumą. Ketvirčio pabaigoje AEL spurtavo 16:4 ir, įpusėjus mačui, jau turėjo solidžią - septyniolikos taškų - persvarą - 50:33.

Trečiajame kėlinyje šiauliečiai nebesugebėjo pasivyti nutolusių Kipro krepšininkų. Nors kelis kartus skirtumas buvo kiek aptirpęs, trečiojo ketvirčio pabaigoje aikštės šeimininkai vėl spurtavo ir po trijų ketvirčių jau triuškino "Šiaulių" ekipą rezultatu 78:57.

Paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas. Aikštės šeimininkai dar šiek tiek padidino savo pranašumą ir sutriuškino "Šiaulių" komandą net 102:76.

"Šiauliai": S.Kuzminskas 27 (dvitaškiai 10/14, tritaškiai 1/1, baudos 4/5, 12 atk. kam.), G.Kadžiulis 19 (baudos 7/10), M.Kuzminskas ir V.Praškevičius - po 9, V.Stanevičius 4, G.Vileita ir A.Birgelis - po 3, A.Masiulis 2.

"AEL": O.Tayloras 27, L.Blanchardas 22, H.Mujezinovičius 18, M.Dozetas 13, D.Mitchellas 11.

Šiame straipsnyje: krepšinisŠiauliai