Sezono rekordininku tapęs E. Žabas - naudingiausias BEKO-LKL savaitės krepšininkas

Vienas geriausių sezono rungtynių sužaidęs Panevėžio "Lietkabelio" gynėjas Evaldas Žabas sulaukė įvertinimo - žaidėjas buvo pripažintas naudingiausiu praėjusios savaitės BEKO-LKL krepšininku.

Nors E.Žabo atstovaujama ekipa pralaimėjo abejas žaistas čempionato rungtynes (66:70 Alytaus "Dzūkijai" ir 95:101 Lietuvos "Lietuvos rytui"), tačiau puikus gynėjo pasirodymas susitikime su Virginijaus Šeškaus vadovaujama sostinės ekipa nepraslydo pro akis.

Mače su sostinės komanda krepšininkas per 32 minutes pelnė 33 taškus (6/6 dvit., 6/8 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. E.Žabas perėmė 3 kamuolius ir surinko 41 naudingumo balą. Tai šio sezono BEKO-LKL rekordas.

Į naudingiausio žaidėjo titulą taip pat pretendavo ir Pasvalio "Pieno žvaigždžių" legionieriai - Michealas Dixonas ir Benjaminas Brustas.

M.Dixonas rungtynėse su "Juventus" ekipa per 28 minutes pelnė 25 taškus (9/12 dvit., 1/2 trit., 4/6 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Amerikietis surinko 31 naudingumo balą.

B.Brustas tose pačiose rungtynėse per 33 minutes pelnė 19 taškų (1/2 dvit., 4/5 trit., 5/5 baud.) ir atkovojo 11 atšokusių kamuolių. Legionieriaus sąskaitoje 30 naudingumo balų.

Į LKL savaitės krepšininko titulą taip pat pretendavo:

Michealas Dixonas ("Pieno žvaigždės") - 1 rungtynės, 25 tšk., 3 atk. kam., 5 rez. perd., 31 naud. balas;
Benjaminas Brustas ("Pieno žvaigždės") - 1 rungtynės, 19 tšk., 11 atk. kam., 30 naud. balų;
Martynas Gecevičius ("Lietuvos rytas") - 1 rungtynės, 24 tšk., 4 rez. perd., 27 naud. balai;
Artūras Milaknis ("Žalgiris") - 1 rungtynės, 17 tšk., 4 atk. kam., 5 rez. perd., 23 naud. balai.

Savaitės žaidėjas renkamas atsižvelgiant į asmeninius krepšininko rodiklius ir jo komandos rezultatus.