Sezono išvakarėse – „Neptūno“ sutartys su rėmėjais

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai naujajame sezone rungtyniaus nuo galvos iki kojų aprengti, gydytojų akylai prižiūrimi ir nesijaudindami, ar laiku gaus atlyginimus.

Penktadienį savivaldybėje, tarpininkaujant merui Rimantui Taraškevičiui, „Neptūno“ klubo direktorius Osvaldas Kurauskas pasirašė tris sutartis su komandai padėti neatsisakiusiais verslininkais ir medikais.

Daug metų uostamiesčio ekipą finansavusi Vakarų laivų gamykla , nuo šio sezono bus generalinė rėmėja. Neoficialiais duomenimis laivų statytojai ir remontininkai krepšininkams atseikės 300 tūkst. litų. Direktorius Arnoldas Šileika pasidžiaugęs, kad jų gamykla yra savo srities lyderė šalyje, norėtų matyti ir „Neptūną“ geriausių komandų trejetuke.

Vėl tvirtėja kelerius metus nutrukusi draugystė tarp Klaipėdos komandos ir „Švyturio“ aludarių. Bendrovės „Švyturys-Utenos alus“ vadovas Rolandas Viršilas teigė norintis padėti klaipėdiečiams, kad jie būtų pajėgūs kautis dėl šalies pirmenybių medalių.

„Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, kurią remiame jau 11 metų, Turkijoje pademonstravo neeilinę energiją, užsidegimą ir aistrą laimėti. Čempionus ugdo stabili ir ilgametė parama. Todėl jau ne pirmą sezoną esame su „Neptūnu“, nes tikime, kad komanda gali drąsiai kautis dėl medalių. Klaipėda yra išugdžiusi ne vieną garsų krepšininką, todėl čia turi būti skatinamos čempionų tradicijos“, – pasirašydamas rėmimo sutartį sakė R.Viršilas.

Anot dar šiais metais žaidusio O.Kurausko, sportininkams ne mažiau svarbu ir medikų globa, jų priežiūra. Direktorius pasidžiaugė, jog pavyko dvejiems metams pasirašyti rėmimo-paslaugų sutartį su Klaipėdos universitetine ligonine.

„Esu patyręs nemažai traumų, tarp jų ir sunkių, todėl savo kailiu žinau, kaip svarbu, kad krepšininkai gautų kvalifikuotą medikų pagalbą, jaustų jų dėmesį. Džiugu, jog tarp rėmėjų pirmą kartą bus solidi gydymo įstaiga“, – šypsojosi nuo liepos mėnesio direktoriumi tapęs O.Kurauskas.

Parašą po sutartimi suraitęs ligoninės vyriausiasis gydytojas Vinsas Janušonis, sakė, kad bendrauti su sportininkais jo kolektyvui – ne naujiena. Anot profesoriaus, jų įstaigoje sveikatą tikrinasi, po traumų sveiksta kelių sporto šakų atstovai, tarp kurių yra net motobolininkai.

Artimiausiomis dienomis klubo rėmimo sutartį žada pasirašyti Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija. Dėl svarbių reikalų generalinis direktorius Eugenijus Gentvilas to negalėjo atlikti penktadienį.

Komandos finansinio tvirtumo pamatus paklojo miesto politikai, pažadėję skirti 500 tūkst. litų dalinį finansavimą.

„Neptūno“ direktorius pasidžiaugė, kad spalio mėnesį prasidėsiantį sezoną gali pasitikti ramiai – pavyks surinkti milijoninį biudžetą.

„Klaipėdoje kyla arena, tad turi kilti ir komandos lygis. Šie ir kiti metai klubui, gali virsti tramplinu į aukštesnį lygį. Blogas tas kareivis, kuris nenori tapti generolu, todėl tikrai neiname į aikštę vien tam, kad dalyvautume, – sakė O.Kurauskas.

Jis konstatavo, kad pavyko išsaugoti praėjusio sezono komandos žaidėjų branduolį bei ekipą papildyti naujais žaidėjais. O prie vyriausiojo trenerio vairo vėl stojo Rytis Vaišvila, su kuriuo 2008-2009 metų sezone būta „per plauką nuo bronzos“.

Direktorius neslėpė pasitenkinimo, kad pirmą kartą krepšininkai bus aprengti nuo galvos iki kojų.

Žaidėjai gaus ne tik sportui, bet ir laisvalaikiui, nuo šalto oro skirtus rūbus, kuriuos komandai teiks nauja klubo rėmėja – „Champion“ firma, su kuria uostamiesčio ekipa sukirto rankomis rugsėjui prasidėjus.

Direktorius Baltijos šalims Vilmantas Aušra parodė pirmuosius bendradarbiavimo pavyzdžius – naujus komandos marškinėlius, kuriais buvo apdovanoti sutartis pasirašę rėmėjai ir meras.

 

 


Šiame straipsnyje: Neptūnaskrepšinis

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių