Šaltesnius nervus pademonstravęs „Lietkabelis“ palaužė „Nevėžį“

Kėdainių „Nevėžis“ (3-6) kėlė savo žiūrovus iš vietų, grąžindamas intrigą mačo pabaigoje, tačiau sukurti dar vienos staigmenos Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) nepavyko – Panevėžio „Lietkabeliui“ (10-1) pralaimėta 81:88 (17:14, 23:33, 21:21, 20:20).

Primename, jog prieš kelias savaites Kėdainiuose „Nevėžis“ buvo įveikęs Vilniaus „Lietuvos rytą“.

„Nevėžis“ antrajame kėlinyje turėjo 8 taškų persvarą (33:25), tačiau ketvirtį „Lietkabelis“ užbaigė spurtu 14:0 ir įspusėjus mačui šeimininkai jau atsilikinėjo 40:47.

Trečiajame kėlinyje „Nevėžio“ deficitas šoktelėjo iki dviženklės ribos (53:63), bet šeimininkai nekapituliavo.

Vaidotas Volkus likus žaisti mažiau nei 3 min. ketvirtajame kėlinyje po ilgos pertraukos persvėrė rezultatą „Nevėžio“ naudai – 78:77.

Vis dėlto lemiamą žodį tarė „Lietkabelio“ snaiperiai. Iš pradžių Kėdainių sirgalius nutildė Ado Juškevičiaus tritaškis, netrukus tai padarė ir Gary Taltonas (81:85).

Individualiai paskutinėmis minutėmis mėginęs žaisti „Nevėžis“ klimpo panevėžiečių gynyboje, o pražangų taktika neišdegė – 81:88.

„Nevėžis“: Rihardas Kuksikas 20, Valerijus Lichodėjus ir Malcolmas Grantas po 16, Jamesas Woodardas 10.

„Lietkabelis“: Gary Taltonas 19, Adas Juškevičius 16, Darjušas Lavrinovičius ir Žanis Peineris po 14.