„Sakalai“ BBL pirmenybėse iškovojo ketvirtąją pergalę

Ketvirtąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) "Iššūkio" taurės turnyro A grupėje iškovojo ir antroje pozicijoje išliko Vilniaus "Sakalų" krepšininkai, kurie ketvirtadienį namuose 96:75 (26:17, 22:19, 21:19, 27:20) įveikė Valgos "Valga Welg" ekipą, rašo Krepsinis.net.

"Sakalų" klubas puikiai pradėjo rungtynes. Po Vilmando Dilio dvitaškio su pražanga, sužaidus tris minutes, „Sakalai" jau turėjo dviženklę persvarą - 10:0. Įpusėjus kėliniui, svečiai iš Latvijos buvo beveik panaikinę visą vilniečių pranašumą (13:12), tačiau "Sakalai" kėlinį baigė dar viena atkarpa 13:5 ir, po pirmųjų dešimties minučių, jau pirmavo devyniais taškais - 26:17.

Antrajame kėlinyje "Sakalai" dar labiau padidino savo pranašumą ir, sužaidus šešias minutes, po Lauryno Samėno tolimo metimo, aikštės šeimininkai priekyje - 42:26. Iki kėlinio pabaigos varžovams pavyko truputį priartėti, tačiau, įpusėjus rungtynėms, vilniečiai pirmauja - 48:36.

Po didžiosios pertraukos aikštėje ir toliau dominavo vilniečiai, kurie išlaikė saugų pranašumą ir iškovojo ketvirtąją pergalę turnyre, varžovus įveikdami rezultatu 96:75.

"Sakalai": E.Belousovas 17, L.Samėnas 12, R.Grinius ir R.Matulis - po 11, R.Ūzas 9 (10 atk. kam.), A.Šikšnius, V.Dilys, A.Labuckas ir V.Šarakauskas - po 8.

"Valga Welg": R.Andersonas 17 (8 atk. kam.), R.Roosas 16, R.Hallikas 13, A.vasaras 12.

Šiame straipsnyje: krepšinisSakalaiSEB BBL