S. Jasaičio klubas įveikė Italijos pirmenybių lyderį su M. Kalniečiu

Staigmeną Italijos vyrų krepšinio pirmenybių (Serie A) XXVI turo rungtynėse pateikė vienuoliktą vietą užimanti Kapo d'Orlando „Betaland“ (11 pergalių ir 15 pralaimėjimų) komanda su Simu Jasaičiu, sekmadienį namuose 78:71 (20:15, 20:23, 16:24, 22:9) įveikusi šešioliktos ekipų turnyro lyderį Milano „EA7 Emporio Armani“ (20/6) klubą su Mantu Kalniečiu.

20 taškų nugalėtojams pelnė Ryanas Boatrightas, po 13 – Simas Jasaitis ir Laurence'as Bowersas.

Per 29 minutes lietuvis pataikė 3 tritaškius iš 6 ir abu dvitaškius metimus, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, išvengė klaidų ir dusyk prasižengė.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidė Rakimas Sandersas (17 tšk.) ir Mantas Kalnietis (14 taškų).

Per 36 aikštėje praleistas minutes įžaidėjas iš Lietuvos pataikė 2 tritaškius iš 4, abu dvitaškius ir abu baudų metimus, sugriebė 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir prasižengė 2 kartus.

Antroje vietoje lieka Darjušo Lavrinovičiaus bei Rimanto Kaukėno Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (19/7) komanda.

Ketvirtą vietą užimantys Avelino „Sidigas“ (17/9) klubas su Benu Veikalu svečiuose 74:78 (20:19, 18:20, 11:20, 25:19) nusileido autsaideriams Torino „Manital“ (9/17) krepšininkams.

Lietuvis į aikštės šeimininkų krepšį met 13 žaidimo minučių įmetė 4 (tritaškiai 0/3, baudos 4/5) taškus, sugriebė 2 ir perėmė 3 kamuolius bei kartą suklydo.

Į devintą vietą pakilo Ovidijaus Varanausko Varezės „Openjobmetis“ (11/15) komanda, namuose 91:78 (20:19, 25:16, 26:18, 20:25) nugalėjusi septintojoje pozicijoje likusią Pistojos „Giorgio Tesi Group“ (13/13) ekipą.

Vis 1 minutę aikštelėje praleidęs lietuvis pasižymėti nespėjo.

Malonią staigmeną pateikė ir penkioliktą vietą užimantis Tautvydo Lydekos Pezaro „Consultinvest“ (10/16) penketukas, išvykoje po pratęsimo 100:96 (24:14, 15:31, 22:22, 26:20, 13:9) palaužęs šeštojoje pozicijoje esančių Varezės Umana Ryer“ (13/13) krepšininkų pasipriešinimą.

Dvigubu dubliu prie pergalės prisidėjęs lietuvis pelnė 21 tašką, atkovojo 12 (8 puolime) kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 33 minutes T. Lydeka pataikė 7 dvitaškius iš 10 bei realizavo 7 baudų metimus iš 11.