„Ryto“ krepšininkai patyrė nesėkmę Malagoje

Europos krepšinio taurės (EuroCup) turnyro šeštojo turo rungtynėse D grupėje trečiadienį Vilniaus „Ryto“ komanda išvykoje 76:95 (21:21, 27:22, 7:28, 21:24) pralaimėjo Malagos „Unicaja“ (Ispanija) ekipai.

„Rytas“ geriau žaidė pirmoje rungtynių pusėje, o antrajame kėlinyje buvo įgijęs 12 taškų pranašumą (38:26). Tiesa, dar iki didžiosios pertraukos šis skirtumas sumažėjo iki 5 taškų (48:43).

Antroje mačo dalyje aikštėje dominavo „Unicaja“ krepšininkai. Jie trečiąjį kėlinį laimėjo net 21 taško skirtumu ir įgijo 16 taškų pranašumą (71:55). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar labiau padidino persvarą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Rytui“ (3 pergalės/3 pralaimėjimai) 15 taškų pelnė D. J. Seeley, 11 - Eimantas Bendžius, 10 - Mindaugas Girdžiūnas.

„Unicaja“ (5/1) gretose 23 taškus surinko Giorgi Šermadinis, 18 - Mathiasas Lessortas, 12 - Kyle'as Wiltier.

Vilniaus ekipos krepšininkai atliko 11 rezultatyvių perdavimų, o „Unicaja“ - 31.

Pirmajame rytas „Rytas“ namuose Ispanijos ekipą nugalėjo 80:72.

Kitas rungtynės „Rytas“ žais lapkričio 13 dieną namuose su Kazanės „Uniks“ (Rusija) ekipa.