„Rytas“ išsiveržė į priekį LKL pusfinalio serijoje

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) pirmosiose pusfinalio rungtynėse trečiadienį vicečempionas Vilniaus „Rytas“ (3-ioji vieta reguliariajame sezone) klubas išvykoje 75:46 (17:10, 19:17, 20:12, 19:7) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ (2) komandą ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Klaipėdiečiai labai nerezultatyviai pradėjo rungtynes ir 9-ąją min. atsiliko 8:17. Antrajame kėlinyje „Rytas“ įgijo 15 taškų persvarą (30:15), bet iki didžiosios pertraukos „Neptūnas“ sugebėjo kiek priartėti (27:36).

Trečiajame kėlinyje Vilniaus klubas dar labiau padidino pranašumą ir po 30 min. pirmavo 56:39. Daugiau nei pusę ketvirto kėlinio „Neptūna“ nesugebėjo pelnyti taškų ir „Rytas“ iškovojo užtikrintą pergalę.

Vilniaus komandai 17 taškų pelnė Arnas Butkevičius (13 atk. kam.), 12 - Derekas Needhamas, po 11 - D. J. Seeley ir Arciomas Parachovskis, 10 - Mindaugas Girdžiūnas.

Klaipėdos ekipoje 12 taškų surinko Gytis Masiulis, po 8 - Deividas Gailius bei Jerai‘us Grantas.

„Ryto“ krepšininkai pataikė 9 tritaškius iš 23 (39 proc.), o „Neptūno“ žaidėjai - vos 1 iš 20 (5 proc.).

Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos penktadienį Vilniuje.

Šiame straipsnyje: rytasLKL pusfinalisNeptūnas