R.Šiškausko ekipa įveikė „Real“ klubą

Trečiąją pergalę iš eilės ULEB Eurolygos turnyro D grupėje iškovojo čempionės titulą ginanti Maskvos CSKA (Rusija) ekipa, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas. Atkakliose ir nerezultatyviose rungtynėse Rusijos čempionai svečiuose 58:54 (11:10, 12:18, 16:10, 19:16) palaužė pergalių senokai neiškovojusią Madrido "Real" komandą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė iš eilės Eurolygoje, rašo Krepsinis.net.

Lemiamą persvarą CSKA klubas įgijo ketvirtojo kėlinio viduryje, kai, po Zorano Planiničiaus tolimo metimo ir vienos Erazemo Lorbeko baudos, skirtumas išaugo iki devynių taškų - 49:40. Nors, likus žaisti pusantros minutės, svečių persvara buvo ištirpusi iki keturių taškų (51:47), CSKA susitikimo pabaigoje laimėjo nervų karą ir iškovojo pergalę rezultatu 58:54.

25 minutes aikštelėje praleidęs R.Šiškauskas pelnė 11 (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 1/5, baudos 2/4) taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, kartą suklydo, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir kartą pažeidė taisykles.

CSKA: Z.Planiničius 13, R.Šiškauskas 11, K.Chriapa 9.

"Real": F.Reyesas 10 ir A.Mumbru - po 10, R.Lopezas 8, L.Bullockas 7.