R.Šiškauskas sužaidė prasčiausias sezono rungtynes

Eurolygos čempionas Maskvos CSKA klubas patyrė pirmąją nesėkmę šį sezoną. Rusijos ekipa po atkaklios kovos Italijoje 79:80 (21:8, 22:18, 10:23, 26:31) turėjo pripažinti Milano "Armani Jeans" krepšininkų pranašumą, skelbia Krepsinis.net.

Rungtynės prasidėjo ramiai. Kaip ir galima buvo tikėtis, favoritai CSKA krepšininkai nuskubėjo į priekį ir netrukus turėjo 16 taškų persvarą 21:5. Antrojo kėlinuko pradžioje rusų pranašumas padidėjo iki 20 taškų (34:14).

Tačiau po didžiosios pertraukos Eurolygos čempionų titulą ginantys CSKA krepšininkai atsipalaidavo, o šeimininkai ėmė grėsmingai artėti. D.Hawkinso dvitaškis su pražanga sumažino italų atsilikimą iki 6 taškų (40:46), o netrukus skirtumas sumažėjo ir iki 2 - 47:49.

Paskutiniame ketvirtyje M.Hallas išlygino rezultatą (58:58), bet R.Šiškauskas pataikė du tritaškius iš eilės ir grąžino rusams pranašumą (64:61). D.Hawkinsas pelnė dvitaškį su pražanga, po to dar vieną dvitaškį ir išvedė "Armani Jeans" klubą į priekį 73:70, bet T.Langdonas tritaškiu išlygino rezultatą.

Paskutinėmis dvikovos akimirkomis D.Hawkinsas pelnė dvitaškį su R.Šiškausko pražanga ir grąžino pranašumą italams (78:77). Paskutinę ataką CSKA pradėjo po minutės pertraukėlės. Tačiau R.Šiškauskas suklydo ir CSKA turėjo pripažinti pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną.

Ramūnas Šiškauskas savo klubui per 32 minutes pelnė 11 taškų (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 2/4, baudos 3/4), atkovojo 1, bet prarado 4 kamuolius, gavo bloką, surinko 3 pražangas, 4 kartus išprovokavo varžovus ir dvikovą baigė tik su 4 naudingumo balais.

Mindaugas Katelynas aikštelėje praleido 8 minutes, per kurias į krepšį neįmetė nei vieno taško, atkovojo 2 kamuolius ir sykį prasižengė.

"Armani Jeans": D.Hawkinsas 20 (4 rez. perd.), L.Vitali 17 (tritaškiai 5/6), J.Thomas 10, M.Rocca 9, M.Bulleri 8.

CSKA: Z.Planiničius 15 (6 rez. perd.), R.Šiškauskas 11, T.Langdonas 10, E.Lorbekas (6 atk. kam.), A.Savrasenko ir V.Chriapa - po 9, M.Smodišas 8.

Šiame straipsnyje: krepšinisCSKAŠiškauskas