„Real“ su J. Mačiuliu laimėjo Ispanijos taurėje

Ispanijos krepšinio taurės ketvirtfinalyje Jono Mačiulio Madrido „Real“ po pratęsimo 99:93 (15:23, 18:20, 23:16, 30:27, 13:7) nugalėjo Andoros „MoraBanc“ ekipą ir pateko į pusfinalį.

Andoros ekipa pirmavo praktiškai visų rungtynių metu ir buvo įgijusi net 16 taškų pranašumą. Likus žaisti 15 sekundžių, J.Carrollas pataikė svarbų tritaškį ir sumažino skirtumą iki vieno taško. A.Albicy sumetė du baudos metimus. A.Randolphas pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą.

Pratęsimo metu „Real“ dominavo ir užsitikrino pergalę.

Ispanijos čempionate „Real“ rikiuojasi pirmas, Andoros ekipa – aštunta.

Jonas Mačiulis per beveik 5 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitašk., 0/1 tritašk.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Pusfinalyje Madrido klubas susitiks su turnyro šeimininke Vitorijos „Baskonia“, kurios gretose žaidžia Tadas Sedekerskis.

„Real“: A.Randolphas 25, S.Llullas 20, L.Dončičius 12, A.Nocioni 11, G.Ayonas 10.

„MoraBanc“: G.Shermadini 27, A.Albicy 15, T.Schreineris ir D.Navarro po 11.

Šiame straipsnyje: Jonas MačiulisRealMadrido Real