R.Butauto auklėtiniai Europos taurės turnyrą pradėjo pergale

Europos taurės turnyro pirmąjį atrankos etapą pergale pradėjo ir Ramūno Butauto vadovaujamas Rygos ASK klubas. Po nesėkmingos mačo pradžios atsigavę Latvijos vicečempionai trečiajame kėlinyje persvėrė rezultatą savo naudai ir 69:62 (16:25, 16:10, 21:11, 16:16) palaužė "Cholet Basket" (Prancūzija) ekipą, rašo Krepsinis.net.

24 minutes aikštėje praleidęs ir be klaidų rungtyniavęs Andrius Mažutis nugalėtojams pelnė 14 (dvitaškiai 3/3, baudos 8/10) taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei perėmė kamuolį.

ASK komandai 15 taškų surinko Milutinas Aleksičius, 11 - Sandis Valteris, 9 - Ricardo Marshas (8 atk. kam.).

Prancūzijos komandoje pasižymėjo Vincentas Grieras ir Claude'as Marquisas (po 12 tšk.) bei Alanas Wigginsas (11 tšk. ir 9 atk. kam.).

Atsakomosios rungtynės po savaitės vyks Prancūzijoje.

Šiame straipsnyje: krepšinisRygos ASk