„Raptors“ pasiekė rekordinę pergalę, J. Valančiūnas nesublizgėjo

„Taronto Raptors“ (14-6) savo aikštėje 128:84 (32:22, 30:25, 24:23, 42:14) sutriuškino „Atlanta Hawks“ (10-11), tačiau Jonas Valančiūnas buvo vienas nerezultatyviausių savo komandoje.

„Raptors“ ekipai tai šeštoji pergalė iš eilės – šiuo metu tai ilgiausia pergalių serija NBA lygoje. Tuo tarpu pergalė 44 taškų skirtumu – didžiausia klubo istorijoje.​

Net aštuoni „Raptors“ žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, tačiau J.Valančiūnas per 21 minutę pelnė vos 2 taškus (1/4 dvit.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir triskart suklydo.

Tiesioginis lietuvio oponentas Dwightas Howardas surinko 10 taškų ir atkovojo 17 kamuolių. D.Howardas atliko 627-ąjį dvigubą dublį karjeroje, ir tai geriausias rezultatas tarp aktyvių NBA žaidėjų.

„Raptors“ nuo pat pradžių buvo priekyje: po dviejų kėlinių turėjo 15 taškų pranašumą, o po trijų pirmavo 86:70. Tačiau aukščiausią pavarą įjungė ketvirtajame kėlinyje, kurį laimjo 42:14.

„Turime nustoti pyktis vieni su kitais aikštelėje. Kartais prarasdavome savitvardą, ir tai matėsi aikštėje“, – po rungtynių sakė D.Howardas.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 21, Patrickas Pattersonas ir Kyle'as Lowry po 17, Terrence'as Rossas 15, Pascalis Siakamas 14, Lucas Nogueira 11.

„Hawks“: Dennisas Schroderis ir Timas Hardaway Jr. po 15, Krisas Humphriesas ir D.Howardas (17 atk. kam.) po 10.

Šiame straipsnyje: RaptorsJonas ValančiūnasNBA