R. Kurtinaičio auklėtiniai neturėjo vilčių Barselonoje

Užtikrintai pirmąją pergalę „Top 16“ etape į savo sąskaitą įsirašė „Barcelona“ (1-1) ekipa, išvykoje 87:70 (23:16, 26:13, 18:22, 20:19) nukovusi Rimo Kurtinaičio treniruojamą Maskvos srities „Chimki“ (1-1) komandą.

Šeimininkai užtikrinčiau žaidė viso mačo metu, o bėgti į priekį pradėjo antrajame kėlinyje, kurio pradžioje pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (29:19), o netrukus spurtuodami 12:2 atitrūko jau net 49:29.

Po ilgosios pertraukos „Barcelona“ pranašumas pasiekė jau 22 taškų ribą (56:34), o rasti priešnuodžių sėkmingam katalonų žaidimui nesugebėję rusai iki pat mačo pabaigos turėjo taikstytis su triuškinančiu deficitu.

Svečiai šiame susitikime tragiškai atakavo iš toli. Tikslą pasiekė viso labo 3 iš 23 „Chimki“ tritaškių (13 proc. taiklumas).

„Chimki“: Tyrese‘as Rice‘as 14 (7 rez. perd.), Aleksejus Švedas 13, Jamesas Augustine‘as 11.

„Barcelona“: Pau Ribasas ir Juanas Carlosas Navarro po 14, Tomašas Satoransky 13, Ante Tomičius 12.