Puikus lietuvių žaidimas padėjo „Montepaschi“ iškovoti pergalę

Eurolygos B grupės rungtynėse Sienos "Montepaschi" ekipa, kurioje žaidžia Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius, namuose rezultatu 86:63 (26:17, 19:9, 20:18, 21:19) sutriuškino Nansi SLUC klubą, praneša Krepsinis.net.

Sienos komanda priekyje buvo jau nuo pirmųjų minučių. Antrajame kėlinuke, kada "Montepaschi" ekipa ėmė triuškinti savo varžovus, intriga išnyko. Po ilgosios pertraukos prancūzai dar bandė švelninti skirtumą, tačiau nesėkmingai. Sienos komanda stengėsi taupyti savo lyderius, bet vis tiek iškovojo triuškinančią pergalę.

R.Kaukėnas per aikštelėje praleistas 25 minutes pelnė 9 taškus (2/4 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 2/2 baudų), perėmė 1 kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

K.Lavrinovičius aikštelėje praleido 20 minučių ir per jas pelnė 12 taškų (2/5 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 8/9 baudų), atkovojo 13 kamuolių ir blokavo 3 metimus.

"Montepaschi" ekipa Eurolygoje yra iškovojusi 4 pergales ir patyrusi 1 pralaimėjimą. SLUC klubo sąskaitoje - 1 pergalė ir 4 pralaimėjimai.

"Montepaschi": T.McIntyre'as 16, R.Sato 13, K.Lavrinovičius 12 (13 atk. kam., 3 bl.), H.Domercantas 11.

SLUC: C.Julianas 21 (7 atk. kam.), M.Morandaisas 10, J.Coxas ir L.Wilsonas - po 8.