Puikų puolimą pademonstravusi „Fortūna“ šventė įtikinamą pergalę

Įtikinamą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) šventė Klaipėdos „Fortūnos“ (15/12) komanda, kuri savo aikštelėje rezultatu 92:62 (25:11, 26:15, 18:18, 23:18) pranoko Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ (12/15).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo klaipėdietės, kurios pelnė 10 taškų be atsako ir pabėgo į priekį, o „Hoptrans-Sirenos“ atsilikinėjo jau 4:12. Likus žaisti mažiau nei dvi minutes, komandas vis dar skyrė 9 taškai (19:10), o tokiu žaidimu nepatenkintas Linas Šalkus buvo priverstas paprašyti minutės pertraukėlės. Tačiau žaidimo tai nesustygavo ir po pirmojo kėlinio „Fortūna“ buvo priekyje – 25:11.

Antrajame kėlinyje kaunietėms ir toliau teko vytis varžoves. Įpusėjus kėliniui vis dar priekyje buvo Klaipėdos ekipa, o komandas skyrė dviženklis skirtumas – 35:18. Antrajame ketvirtyje „Hoptrans-Sirenoms“ ir toliau nepavyko sėkmingai atakuoti varžovių krepšį bei stabdyti puolimą, o prieš antrąją rungtynių dalį kaunietės turėjo jau 25 taškų deficitą – 26:51.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje ženkliai nesikeitė, o priekyje ir toliau buvo klaipėdietės, kurios įpusėjus ketvirčiui pirmavo 62:33. Nors kėlinio pabaigoje 8 taškus per paskutines 2 minutes pelnė „Hoptrans-Sirenos“, tačiau tai sumažinti atsilikimą leido minimaliai – 44:69.

Paskutinį ketvirtį spurtu 12:1 pradėjo Kauno rajono ekipa ir sušvelnino atsilikimą – 56:70, tačiau 9 taškus be atsako pelniusi „Fortūna“ ir vėl atstatė turėtą pranašumą – 84:60. Per likusį laiką „Hoptrans-Sirenoms“ intrigos sukurti nebepavyko, o klaipėdietės šventė pergalę 92:62.

„Fortūna“: M.Solopova (5 rez. perd.) 24, M.Grigalauskytė (14 atk. kam). 19, R.Mizgerytė (7 atk. kam.) 15, L.Aglinskaitė 13, E.Kregždytė 11.

„Hoptrans-Sirenos“: K.Balčiūnaitė (10 atk. kam., 6 rez. perd.) 17, R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė (6 rez. perd.) 13, G.Jasiunskaitė 12, R.Knyzaitė 11.