Puikiai dėl kamuolių kovojęs D. Sabonis įstrigo NBA čempionų gynybos gniaužtuose

Indianos „Pacers“ (44-29) su Domantu Saboniu priešakyje Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės. Lietuvio atstovaujamas klubas išvykoje 89:112 (19:19, 24:34, 19:35, 27:24) nesugebėjo rimčiau pasipriešinti „Golden State Warriors“ (49-22).

Sabonis per 23 minutes pelnė 5 taškus (2/9 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus prasižengė.

NBA čempionai į priekį truktelėjo antrajame kėlinyje, kuomet įgijo dviženklę persvarą – 53:41.

Po pertraukos šeimininkai pradėjo triuškinti savo varžovus ir, po antrojo iš eilės Stepheno Curry tolimo metimo trečiojo kėlinio pabaigoje, komandas jau skyrė 26 taškai (88:62).

NBA čempionams, kurie siekia 1-osios vietos Vakarų konferencijoje, 19 taškų (8/11 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.) pelnė DeMarcusas Cousinsas. Aukštaūgis taip pat atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynių dieną Atlantoje buvo nušautas vaikystės laikų Kevino Duranto draugas Cliffas Dixonas. Nepaisant sakudžios netekties, Durantas padėjo „Warriors“ mače ir per 28 minutes pelnė 15 taškų (5/5 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Aš žinojau, kad jis žais su sunkia širdimi“, – po dvikovos teigė NBA čempionų treneris Steve'as Kerras.

Nugalėtojams visi startinio penketo nariai surinko po dviženklį taškų skaičių ir iš viso pelnė 77 taškus. „Pacers“ startinio penketo žaidėjai įmetė 36 taškus.

Rezultatyviausiai Indianos ekipoje rungtyniavo ant suolo dvikovą pradėjęs Tyreke'as Evansas. Amerikietis per 29 minutes pelnė 20 taškų (7/14 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

Po šios nesėkmės Sabonio atstovaujama ekipa pralaimėjimų skaičiumi susilygino su penktoje vietoje Rytų konferencijoje žengiančiu Bostono „Celtics“ klubu.

„Warriors“: DeMarcusas Cousinsas 19 (8/11 dvit., 11 atk. kam.), Klay Thompsonas 18 (8 atk. kam.), Stephenas Curry ir Kevinas Durantas po 15, Andre Iguodala 11, Draymondas Greenas 10.

„Pacers“: Tyreke'as Evansas 20, Thaddeusas Youngas 18, Aaronas Holiday 13, Dougas McDermottas 11.