Prieš „Barcelona“ krito ir L. Kleizos atstovaujamas klubas

Barselonos „FC Barcelona“ (9-0) komanda – ir toliau nesustabdoma. Eurolygos „Top 16“ etapo mače ispanai namie 93:73 (18:19, 27:19, 19:20, 29:25) sutriuškino Lino Kleizos atstovaujamą Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (4-5) ekipą ir iškovojo devintą pergalę iš eilės.

Šeimininkai atitrūko trečiame kėlinyje, kuomet surengė 19:6 spurtą ir susikrovė 20 taškų persvarą (64:44).

Kleiza aikštelėje praleido 21 minutę ir pelnė 10 taškų (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 8/9 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 ir užsidirbo 2 pražangas, 2 kartus suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

„FC Barcelona“: Ante Tomičius 19, Boštjanas Nachbaras 13, Jacobas Pullenas ir Juanas Carlosas Navarro po 12, Alejandro Abrinesas 10.

„Fenerbahce Ulker“: Nemanja Bjelica 15 (10 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius, Pierre‘as Jacksonas ir Bo McCalebbas po 11, Linas Kleiza 10.