Prie 18-tos „Rockets“ pergalės NBA lygoje D. Motiejūnas prisidėjo 25 taškais

Aštuonioliktą pergalę 23-iose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į trečiąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje pakilo Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono "Rockets" klubas.

Šeštadienį namuose 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Hjustono krepšininkai 108:96 (21:31, 33:17, 26:25, 28:23) nugalėjo vienuoliktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Denverio "Nuggets" (10 pergalių ir 13 pralaimėjimų) komandą.

Septintame mače iš eilės dviženklį taškų skaičių pelnantis lietuvis šįkart įmetė 25 taškus (asmeninis rezultatyvumo rekordas NBA lygoje), po krepšiais atkovojo 5 (2 - puolime) ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir trissyk prasižengė. Starto penkete rungtyniavęs D.Motiejūnas per 32 žaidimo minutes (32:03) pataikė 2 tritaškius iš 4, 9 dvitaškius iš 15 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

26 taškais prie pergalės prisidėjo 11 mačų dėl traumos praleidęs Dwightas Howardas (13 sugriebtų kamuolių), 24 - Jamesas Hardenas (10 atk. kam. ir 10 rezultatyvių perdavimų; trečiasis trigubas dublis per karjerą), 13 - Trevoras Ariza, 9 - Patrickas Beverley'is, 8 - Jasonas Terry'is.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Darrellas Arthuras (20 tšk.), Ty'us Lawsonas (19 tšk. ir 12 rezultatyvių perdavimų), J.J. Hicksonas (14 tšk. bei 10 sugriebtų kamuolių), Arronas Afflalo (12 tšk.), Wilsonas Chandleris ir Jusufas Nurkičius (po 9 taškus).

Arenos šeimininkų gretose dėl traumų nerungtyniavo Francisco Garcia, Isaiahas Canaanas, Terrence'as Jonesas ir Kostas Papanikolaou.

Kitų šeštadienio NBA lygos reguliariojo sezono rungtynių rezultatai

Dalaso "Mavericks"           -  "Golden State Warriors"       98:105
Šarlotės "Hornets"           -  Bruklino "Nets"               87:114
Indianos "Pacers"            -  Portlando "Trail Blazers"     85:95
Orlando "Magic"              -  Atlantos "Hawks"             100:99
Milvokio "Bucks"             -  Los Andželo "Clippers"       111:106
Filadelfijos "76ers"         -  Memfio "Grizzlies"           115:120 (po pratęsimo)
Sakramento "Kings"           -  Detroito "Pistons"            90:94