Pralaimėjimuose skęstantis „Nevėžis“ nusileido „Šiauliams“

Atsinaujinęs Kėdainių „Nevėžis“ (4-13) neišbrenda iš pralaimėjimų liūno. Šįkart namuose kėdainiečiai 72:79 (10:18, 22:23, 22:20, 18:18) pralaimėjo „Šiauliams“ (5-11).

Abu šie klubai yra turnyro lentelės kaimynai: „Šiauliai“ žengia aštuntoje, „Nevėžis“ – devintoje vietoje.

Paskutines tarpusavio rungtynes Šiauliuose kėdainiečiai buvo laimėję net 90:57, tačiau nuo tada „Nevėžis“ per 10 rungtynių laimėjo tik kartą.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavo šiauliečiai, tačiau keletą kartų rungtynių pabaigoje „Nevėžis“ pabandė kabintis į pergalę. Vis dėlto „Šiauliai“ sužaidė sėkmingiau ir geras varžovų atkarpas užgesino.

Neseniai iš Ispanijos į Lietuvą persikėlęs 19-metis Tadas Sedekerskis pasižymėjo ne tik gražiu dėjimu, bet ir per 22 minutes pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud. met.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Iš „Lietuvos ryto“ į „Nevėžį“ nuomos pagrindais atvykęs Margiris Normantas per 23 minutes surinko 16 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Šiaulius“ į pergalę vedė 16 taškų pelnęs Arminas Urbutis (6 atk. kam.), 15 pridėjo Donatas Sabeckis.

„Nevėžis“: M.Normantas 16, G.Maldūnas 15, T.Sedekerskis 11, V.Koreniukas 10.

„Šiauliai“: A.Urbutis 16, D.Sabeckis 15, L.Birutis 14, N.Zeisloftas 12, A.Wrightas 10.