Po pertraukos geležinę gynybą pademonstravęs „Neptūnas“ nukovė „Lietuvos rytą“

Klaipėdos „Neptūnas“ (9-3) Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse itin atkakliose rungtynėse 81:76 (19:20, 17:25, 21:9, 24:22) įveikė Vilniaus „Lietuvos ryto“ (8-4) ekipą.

Pirmąją rungtynių pusę šiame susitikime geriau sužaidė svečiai, kurie antrajame ketvirtyje spurtavo 10:2 ir po taiklaus Chriso Kramerio metimo į priekį išsiveržė šešiais taškais (30:24), o kėlinio pabaigoje rezultatas jau buvo 36:45.

Vis tik po ilgosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmė „Neptūnas“, kuris trečiojo kėlinio viduryje spurtavo 9:0 ir susigrąžino dar pirmajame kėlinyje turėtą persvarą (54:51). Tuo metu vilniečių puolimo mašina užstrigo ir per trečiąjį kėlinį jie tesurinko 9 taškus.

Lemiamajame ketvirtyje po Edgaro Želionio dvitaškio ekipas jau skyrė 7 taškai (69:62) ir Rimas Kurtinaitis buvo priverstas išnaudoti paskutinę savo minutės pertraukėlę, kuri, kaip paaiškėjo vėliau davė vaisių. Robertas Carteris pelnė 5 taškus, Loukas Mavrokefalidis smeigė tritaškį ir rezultatas tapo lygus – 70:70.

Vis dėlto, „Lietuvos ryto“ šturmas tuo ir baigėsi, mat klaipėdiečiai į tai atsakė spurtu 8:2 ir susikrovę apčiuopiamą persvarą pergalės iš rankų nebeišleido.

„Neptūnas“: Juanas Palaciosas 19 (7/12 dvit., 10 atk. kam.), Renaldas Seibutis 14, Edgaras Želionis 13 (4/4 dvit.), Mindaugas Girdžiūnas 11.

„Lietuvos rytas“': Loukas Mavrokefalidis 20 (4/8 dvit., 4/8 trit.), Rokas Giedraitis 11, Robertas Carteris ir Artūras Jomantas po 9.