Po krepšiais dominavęs „Neptūnas“ apgynė namų tvirtovę prieš „Juventus“

Ketvirtojo kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidęs Klaipėdos „Neptūnas“ (6-1) LKL pirmenybėse pasiekė ketvirtąją pergalę paeiliui.

Kazio Maksvyčio treniruojamas klubas savo aikštėje 81:70 (16:18, 23:17, 22:20, 20:15) įveikė atkakliai besikovusią Utenos „Juventus“ (2-5) ekipą ir išliko turnyrinės lentelės viršūnėje.

Šeimininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 46-26, o puolime susikūrė 14 antrųjų šansų, kai „Juventus“ krepšininkai varžovų aikštės pusėje sugriebė keturis kamuolius.

Kenny Gainesui ketvirtajame ketvirtyje surinkus keturis taškus iš eilės, „Juventus“ komanda bandė kabintis priartėdama per tris taškus – 69:72, bet kitoje aikštės pusėje tuoj pat praleido Osvaldo Olisevičiaus taiklų tolimą metimą – 75:69.

Paskui Martinas Gebenas prasižengė, Olisevičius pridėjo dar du taškus ir „Neptūnas“ atitrūko 77:69.

Klaipėdiečiams pusantros minutės nepelnius taškų, uteniškiams varžovų duobe pasinaudoti nepavyko – jie patys prametė penkis metimus, du kartus suklydo ir nebeturėjo jokių šansų pasipriešinti šeimininkams. Lorenzo Williamso dvitaškis, pataikytas likus žaisti 24 sekundes, padėjo tašką rungtynėse – 81:70.

Utenos komandai tai buvo trečias pralaimėjimas iš eilės ir penktas per septynis turus.

„Neptūnas“: Osvaldas Olisevičius 15 (9 atk. kam.), Lorenzo Williamsas 13 (7 rez. perd.), Gyis Masiulis 11 (8 atk. kam.), Jerai Grantas 10 (7 atk. kam.).

„Juventus“: Kenny Gainesas 18 (6/12 metimai), Karolis Guščikas 14, Marius Runkauskas 10.