Pirėjaus pragare Graikijos čempionu tapo Atėnų „Panathinaikos“

Penktosiose Graikijos krepšinio lygos finalo rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ 66:51 (14:17, 22:10, 21:10, 14:9) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ ir laimėjo seriją 3:2 bei susigrąžino šalies čempionų vardą.

Tiesa, mačas Pirėjuje buvo sustabdytas dėl nevaldomų sirgalių.

Likus žaisti mažiau nei dviems minutėms iki rungtynių pabaigos, jos buvo sustabdytos, nes sirgaliai tribūnose degino fakelus ir dūmų uždanga apgaubė visą areną.

Komandos buvo išvestos į rūbines, kur „Panathinaikos“ krepšininkai jau pradėjo švęsti pergalę. Šie pirmavo 66:49.

Teisėjai pranešė, kad bus evakuota visa arena, tačiau komandos po keliolikos minučių sugrįžo į aikštę ir pabaigė rungtynes.

Atėnų klubas šalies čempionu tapo po dvejų metų pertraukos. Iš viso „Panathinaikos“ sąskaitoje jau 35 Graikijos čempionato nugalėtojų titulai.

Pirėjo „Olympiakos“ čempionu buvo tapęs pastaruosius du sezonus.

„Olympiakos“: D.Agravanis 10, V.Spanoulis 9.

„Panathinaikos“: K.Riversas 13, N.Calathesas 12, M.Jamesas 11, N.Pappas 10.