„Pieno žvaigždės“ pratęsė „Dzūkijos“ krepšininkų pralaimėjimų seriją

Užtikrintą pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-6) komanda. Ji šeštadienį namų arenoje 83:68 (23:15, 21:12, 23:13, 16:28) nugalėjo svečius iš Alytaus – „Dzūkijos“ krepšininkus (1-9), kuriems tai buvo šeštasis pralaimėjimas iš eilės.

Rungtynėse sėkminga atkarpa 11:2 startavę šeimininkai dviženklį pranašumą susikrovė jau antrojo ketvirčio pradžioje, kada Andrejus Agafonovas pelnė dvitaškį, Osvaldas Olisevičius smeigė tritaškį ir „Pieno žvaigždės įgijo 13 taškų pranašumą (28:15).

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštėje nepasikeitė. Pasvaliečiai sėkmingai kontroliavo susitikimo eigą ir po trijų tritaškių paeiliui trečiajame kėlinyje pirmavo 20-ies taškų skirtumu (57:37).

Ketvirtajame ketvirtyje jis vienu metu siekė net 28 taškus (74:46). Tuo pasinaudojęs Mantas Šernius į aikštę pirmą kartą šį sezoną išleido jauniausią komandos narį Paulių Petrikonį, kurio du dvitaškiai metimai per 3 minutes skriejo pro šalį.

„Pieno žvaigždės“ šiose rungtynėse vertėsi be dviejų pagrindinių krepšininkų Giedriaus Staniulio ir Ramone'o Moore'o.

„Pieno žvaigždės“: Demondas Carteris 19 (7 rez. perd.), Steponas Babrauskas 15, Andrejus Agafonovas 13, Žygimantas Skučas 11 (7 atk. kam.), Jokūbas Gintvainis 8, Osvaldas Olisevičius 8 (11 atk. kam.).

„Dzūkija“: Arvydas Eitutavičius 21, Edvinas Jezukevičius 10, Jeffrey Robinsonas 9, Osvaldas Mačernis 8.