„Panathinaikos“ palaužė T.Pačėso auklėtinius

Graikijos čempionas Atėnų "Panathinaikos" klubas, kuriame rungtyniauja Šarūnas Jasikevičius, Lenkijoje tik po atkaklios kovos 67:60 (16:18, 20:6, 11:13, 20:23) palaužė Tomo Pačėso vadovaujamą Sopoto "Asseco Prokom" ekipą, praneša Eurobasket.lt.

Pakankamai vangiai pradėję rungtynes, "Panathinaikos" krepšininkai antrajame ketvirtyje perėmė iniciatyvą ir susikrovė 12 taškų persvarą - 36:24. Trečiajame kėlinyje Graikijos čempionai varžovų pernelyg arti neprisileido ir išlaikė dviženklį pranašumą - 47:37. T.Pačėso auklėtiniai baltos vėliavos dar nekėlė. Įpusėjus ketvirtajam kėlinukui, Aleksejus Nesovičius pataikė iš toli ir išlygino rezultatą - 50:50. Vis dėlto, Š.Jasikevičiaus komandos draugai nepasidavė varžovų spaudimui ir šventė pergalę rezultatu 67:60.

Itin nesėkmingai rungtynės susiklostė Š.Jasikevičiui. Lietuvis aikštelėje praleido 13 minučių, per kurias nepelnė nė taško, prametė 2 tritaškius ir 3 dvitaškius, suklydo 3 kartus ir surinko 8 naudingumo balus.

"Panathinaikos": D.Diamantidis (4 per. kam.) ir N.Pekovičius po 15 taškų, V.Spanoulis 12 taškų.

"Asseco Prokom": D.Loganas 16 taškų, P.Burke 11 taškų, R.Burrellas 8 taškai (8 atk. kam.).