Pakartotas A. Gabalytės sezono rekordas vainikuotas pergalingu „Fortūnos“ startu

Beveik trečdalį komandos taškų pelniusi Andra Gabalytė pakartojo asmeninį sezono naudingumo rekordą ir atvedė Klaipėdos „Fortūną“ į pergalingą startą Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) ketvirtfinalyje.

Uostamiesčio klubas pirmajame mače savo aikštėje 72:64 (17:15, 22:16, 18:17, 15:16) pranoko Kauno „Aistes-LSU“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Antrasis susitikimas penktadienį vyks Kaune.

A. Gabalytė per 25 minutes pelnė 23 taškus (3/5 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

Sėkmingai pirmąją ketvirtojo kėlinio pusę sužaidusi „Fortūna“ po Brigitos Gudelionytės taiklaus tolimo šūvio pirmavo 13 taškų persvara (64:51), bet viešnios iš Kauno rankų nuleisti neketino.

Jos surengė spurtą 10:2 ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų (61:66). Kitoje atakoje Agnė Černeckytė pelnė du taškus, tuo pačiu atsakė Monika Petrauskaitė, tačiau paskui kaunietės per beveik dvi minutes surinko tik tašką ir namuose triumfavo „Fortūna“ (72:64).

Nugalėtojų gretose po dvigubą dublį įsirašė be keitimų žaidusi Roberta Mizgerytė (14 tšk. ir 10 atk. kam.) ir vos 20 sekundžių rungtynėse besiilsėjusi Sandra Baliutavičiūtė (17 tšk. ir 12 atk. kam.).

„Fortūna“: Andra Gabalytė 23, Sandra Baliutavičiūtė 17 (12 atk. kam.), Roberta Mizgerytė 14 (10 atk. kam.), Agnė Černeckytė 10.

„Aistės-LSU“: Monika Petrauskaitė 21, Klaudija Serkevičiūtė 11, Akvilė Baronėnaitė 10.