„Nevėžis“ iškovojo trečiąją pergalę LKL pirmenybėse

Trečiąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse iškovojo Kėdainių "Nevėžio" krepšininkai, kurie namuose 81:70 (26:21, 10:24, 22:17, 21:8) palaužė antrąją nesėkmę per keturis turus patyrusią Kauno "BC Kaunas Triobet" ekipą, rašo Krepsinis.net.

Aikštės šeimininkai sėkmingai pradėjo rungtynes, tačiau, puikiai žaidusio Ado Juškevičiaus vedini, kauniečiai antrajame kėlinyje ne tik pasivijo varžovus, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai - 45:36.

Visgi svečių persvara antroje susitikimo pusėje ėmė tirpti, o ketvirtajame kėlinyje, sužaidus keturias minutes, Povilas Šakinis tolimu metimu vėl grąžino pranašumą "Nevėžio" komandai - 67:66. Per likusį laiką kėdainiečiai dar labiau padidino savo atotrūkį ir iškovojo pergalę 81:70.

"Nevėžis": V.Dabkus 22 (11 atk. kam.), P.Šakinis 17 (tritaškiai 5/6), Ž.Stankus 15, B.Veikalas 10, A.Viskontas 9.

"BC Kaunas Triobet": A.Juškevičius 21 (dvitaškiai 4/5, tritaškiai 3/3, baudos 4/5), J.Ramanauskas (10 atk. kam.) ir Š.Vasiliauskas - po 12, A.Milaknis 9, Š.Vėlius ir P.Butkevičius (10 atk. kam.) - po 8.

Šiame straipsnyje: krepšinisNevėžis