„Nevėžio“ krepšininkai patiesė Latvijos ekipą

Antrąją pergalę iš eilės Baltijos krepšinio lygoje („Triobet BBL“) iškovojo Kėdainių „Nevėžio“ (3-2) komanda, kuri savo aikštėje 71:65 (28:19, 17:15, 15:12, 11:19) pranoko Jūrmalos „Jurmala/Fenikss“ (1-3) ekipos žaidėjus.

Kėdainiečiai atitrūko dar pirmajame kėlinyje, kurio antroje pusėje spurtavo 14:5 ir įgijo devynių taškų pranašumą – 28:19.

Antrajame ketvirtyje aikštės laimėjo dar vieną atkarpą 8:0 ir pirmą sykį pirmavo dviženkle persvara – 35:23.

Prasidėjus paskutiniam kėliniui, „Nevėžis“ buvo užtikrintai priekyje – 60:46, tačiau praleido devynis taškus paeiliui ir varžovai vėl kvėpavo šeimininkams į nugaras – 55:60.

Visgi po to Paulius Petrilevičius pataikė dvitaškį, Deividas Kumelis – tritaškį ir „Nevėžis“ susigrąžino kontrolę į savo rankas – 65:55.

„Nevėžis“: Paulius Petrilevičius 19, Karolis Petrukonis 12, Deividas Kumelis 10, Ignas Vaitkus 10.

„Jurmala/Fenikss“: Ugis Pinete 16, Edmundas Elksnis 15, Jekabas Rozitis 10.