„Neptūno“ krepšininkų pergalė kontrolinėse rungtynėse

Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ pergalingai tęsia pasiruošimą artėjančiam sezonui – Dainiaus Adomaičio auklėtiniai ketvirtadienio vakarą „Švyturio“ arenoje draugiškose rungtynėse rezultatu 75:67 (20:19, 19:18, 22:4, 14:26) įveikė tituluotąją Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) ekipą.

Pasak uostamiesčio klubo pranešimo, po dviejų kėlinių komandas skyrė 2 taškai – 39:37, tačiau neptūniečiai, įspūdingai sužaidę trečiąjį kėlinį (22:4), atitolo per 20 taškų – 61:41 ir pergalės iš rankų jau nebepaleido.

Tik per paskutinę ataką „Chimki“ pelnytas tolimas metimas atotrūkį padėjo sušvelninti iki vienaženklio skirtumo.

„Neptūną“ į pergalę vedė po 12 taškų pelnę Larris Drew (3/6 dvit., 2/6 trit., 5 rez. perd., 5 atk. kam.) ir Džimis Baronas (2/3 dvit., 2/4 trit., 2/2 baudos), Vytautas Šarakauskas – 11 (2/2 dvit., 1/4 trit., 4/4 baudos, 5 atk. kam.), Mindaugas Kačinas – 11 (4/7 dvit., 1/5 trit., 9 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas – 10 (2/3 trit., 4/4 baudos, 3 rez. perd.), Arvydas Šikšnius – 5 (4 rez. perd.), Martynas Mažeika – 5, Jerai'us Grantas – 5 (7 atk. kam.), Tadas Klimavičius – 4 (5 atk. kam.).

Laurynas Beliauskas nepasižymėjo, o Matas Jucikas ir Arūnas Mikalauskas nerungtyniavo.

Duško Ivanovičiaus treniruojamos „Chimki“ gretose pasižymėjo 15 taškų surinkęs Sergejus Monia (8 atk. kam.), Justinas Carteris pridėjo 13 taškų, Viačeslavas Zaicevas – 12, Nobelis Bougou-Colo – 8, Dimitrijus Sokolovas – 6, Ruslanas Patejevas ir Earlas Rolandas – po 4, Perry Jonesas – 3, Valerijus Lichodejus – 2 taškus.

„Neptūnas“ laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių 38:29.

2016-2017 metų sezone „Neptūnas“ varžysis ne tik LKL, bet ir ambicingame FIBA Čempionų lygos turnyre, o „Chimki“ rungtyniaus Europos taurės varžybose.