„Neptūno“ krepšininkai krito Utenoje

Klaipėdos „Neptūno“ ekipa Lietuvos krepšinio lygos ("Tete-a-Tete Casino-LKL") čempionate Utenoje rezultatu 89:104 (21:27, 26:21, 24:22, 18:34) nusileido praėjusio sezono bronziniams prizininkams Utenos „Juventus“ krepšininkams.

Po dviejų kėlinių uteniškių pranašumas buvo minimalus – 48:47, o po trijų kėlinių 1 tašku į priekį išsiveržė klaipėdiečiai – 71:70. Visgi, ketvirtąjį kėlinį savų sirgalių palaikomi „Juventus“ krepšininkai sužaidė tiesiog fantastiškai (34:18) ir iškovojo svarbią pergalę.

Po šių rungtynių "Neptūnas" (16 pergalių, 13 pralaimėjimų) iš trečiosios LKL turnyro lentelės vietos nukrito į ketvirtąją. Į trečiąją poziciją pakilo viena pergale daugiau turintis Prienų-Brštono "Vytautas", o "Juventus" (15 pergalių, 14 pralaimėjimų) žengia penkti.  juve klp2

„Neptūnas“ ir „Juventus“ 2015-2016 m. LKL reguliariajame čempionate susitiko ketvirtą kartą ir pasidalijo po dvi pergales: uteniškiai, be šios pergalės, nugalėjo namuose rezultatu 79:76 (2015 m. spalio 8 d.), o neptūniečiai abu kartus iškovojo pergales Klaipėdoje (101:74 ir 82:65).

„Juventus“ – „Neptūnas“ – 104:89 (27:21, 21:26, 22:24, 34:18)

Nugalėtojams Spenceris Butterfieldas pelnė 23 taškus (8 atk. kam.), Edgaras Želionis - 20, Egidijus Dimša - 14, Saulius Kulvietis ir Laurynas Samėnas (8 rez. perd.) - po 12, Ch.Lewisas - 10 (7 atk. kam.).

„Neptūno“ gretose išsiskyrė šiandien 33-iąjį gimtadienį švenčiantis Danielis Ewingas – 15 taškų (5 rez. perd.), Jerai Grantas - 15, Mindaugas Girdžiūnas - 11 (5 rez. perd.), Trentas Plaistedas, Travis Baderis ir Arvydas Šikšnius - po 10 tšk., Donatas Zavackas ir Vytautas Šarakauskas – po 2, Martynas Mažeika taškų nepelnė. Laurynas Beliauskas ir Angus Brandtas aikštėje nepasirodė.

Aleksas

Aleksas portretas
Eilinė trenerio gėda, nesinori keiktis šventą rytą, tačiau eilinį kartą tenka pasakyt,TUŠČIA VIETA ADOMAITIS SU SAVO PADĖJĖJU BRAZIU. Adomaitis nebuvo žaidėjas , nėra ir nebus treneris. jo kaip žaidėjo gerosios savybės atsiskleisdavo, kai komanda jau turėdavo pergalę kišenėje, niekada nebuvo pergalės " kalvis". Pernykštė bronza su "JUVENTUS" - aplinkybių sutapimas ir pono Maksvyčio motyvacijos praradimas. senai komentuoju ir sakau nereikalingi Lietuvai tokie "TRENERIAI". Po to stebumės , kad Lietuvos krepšinis smunka.Akla ir "Neptūno" valdyba, išvejam( savus, bet kovot norinčius) perkam "TRENERIO" svajones, palaikom ant suolelio ir verkiam , kad nerandam jiems vietos "schemose".Laikas tuos pinigėlius išskaičiuot iš svajonių trenerių štabo. Su ŠV.VELYKOM.