„Neptūno“ krepšininkai iškovojo svarbią pergalę Graikijoje

Vyrų krepšinio klubų Čempionų lygos 13-ojo turo rungtynėse D grupėje trečiadienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda išvykoje 82:69 (26:15, 22:24, 12:11, 22:19) nugalėjo Patrų „Promitheas“ (Graikija) ekipą.

Klaipėdos klubas turėjo iniciatyvą nuo pat rungtynių pradžios, o antrajame kėlinyje įgijo 19 taškų pranašumą (42:23). Iki didžiosios pertraukos šeimininkai sumažino atsilikimą iki 9 taškų (39:48). Antroje mačo dalyje „Neptūnas“ neleido varžovams perimti iniciatyvos ir beveik visą laiką išlaikė dviženklę persvarą.

Klaipėdos komandai (7 pergalės/6 pralaimėjimai) 19 taškų pelnė Deividas Gailius, 15 - Kyle'as Weaveris, 13 - Jerai'us Grantas (12 atk. kam.), 10 - Osvaldas Olisevičius.

„Promitheas“ (8/5) gretose 17 taškų surinko Rionas Brownas, po 13 - Leonidas Kaselakis ir Langstonas Hallas.

Pirmajame rate klaipėdiečiai namuose Graikijos klubui pralaimėjo 82:83. Po šios pergalės Klaipėdos komanda grupėje pakilo į ketvirtąją poziciją.

Paskutines grupės rungtynes „Neptūnas“ žais vasario 6 dieną namuose su Bairoito „Medi“ (Vokietija) ekipa.

Į kitą etapą pateks keturios stipriausios grupės komandos, o penktoje ir šeštoje pozicijose liksiančios ekipos tęs kovą FIBA Europos taurėje.